Marek Lindauer - realitní makléř

ÚVOD   
SLUŽBY   
FINANCOVÁNÍ   
PRODEJ  
PRONÁJEM  
 
PRODEJ
DOPORUČUJEME

Prodej zděné chaty u Slapské přehrady - Vestec u Hříměždic s velkým pozemkem.

Nemovitost: CHATA
Adresa:
Vestec u Hříměždic
Cena za PRODEJ:  5 600 000,- CZK
Za nemovitost včetně provize RK
POPIS
Nabízím k prodeji zděnou chatu, vhodnou k trvalému bydlení, s velkým pozemkem na krásném místě u Slapské přehrady - Vestec u Hřiměždic. Dostupnost do Prahy - 45 minut.   
Chata má evidenční číslo, je zděná, podsklepená, s obytným podkrovím o zastavěné ploše 59 m2, postavena a opečovávaná jednou rodinou od roku 1972. 
Součástí prodeje je soubor pozemků kolem chaty o výměře 1.521 m2.  Pozemek je kompletně oplocený, rovný a je rozdělen do 3 částí. 
Díky poloze chaty a vrostlé vegetaci, zde naleznete soukromí a klid s úžasnými výhledy na místní lesy, louky a říční meandr Vltavy. 

Součástí je zapuštěný bazén s filtrací (nová bazénová technologie 2018), altán s krytým posezením, hřiště se sítí, terasa, ohniště, dětské pískoviště a skluzavka, dva dřevníky a sklad zapuštěný do svahu nad nímž je další posezení s výhledem na řeku.  
Do přízemí chaty se vstupuje přes zastřešenou terasu, která lemuje celou jižní a východní část chaty. Ze vstupní chodby (5,5 m2) je vstup do všech místností přízemí. Největší místností přízemí je obývací pokoj propojený s kuchyní (35 m2), které dominuje velký krb. Další alternativy vytápění jsou akumulačními kamna a kamna na pevná paliva. Kuchyně je osazena kuchyňskou linkou a sporákem na PB. Samostatná ložnice přízemí má výměru 8,8 m2. Malý pokoj o výměře 4,6 m2 byl přebudován na saunu, která je plně funkční, ale v případě potřeby lze využít tuto místnost opět jako ložnici. WC v přízemí je samostatné, koupelna je osazena vanou.
Do podkroví se vstupuje po dřevěném schodišti z obývacího pokoje a jsou zde dvě, téměř identické, podkrovní ložnice, každá cca 17 m2.

Celá chata je podsklepená. Původní garáž je dnes využívána jako společenská místnost s krbem, ale může opět sloužit původnímu účelu. Dále je zde dílna a dva sklepy.   Celá chata je ve stavu plně funkčním a lze ji využít na trvalé bydlení. Chata se prodává s veškerým vybavením.
Velikost 3. pozemku s altánem má díky své poloze potenciál výstavby ještě další chaty s vlastní přístupovou cestou, případně lze oba pozemky zrušením vegetačního pásu, spojit.   
Vytápění kombinované: akumulační kamna, kamna na pevná paliva a dva krby. Střecha plechová, stáří 8 let.
Elektřina 240/400 V.
Objekt má vlastní vrt, dostatečně vydatný pro provoz domácnosti. Ohřev vody: elektrický bojler.
Odpad: jímka na vyvážení.

V případě zájmu mohu zajistit výhodné financování. Nemovitost je vhodná jako zástava pro financování hypotečním úvěrem.

PENB G
  FOTOGRAFIE
 
TISK
 
VYHLEDÁVÁNÍ
ROZŠÍŘENÉ HLEDÁNÍ
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
MAREK LINDAUER
certifikovaný realitní makléř Remax Dynamic
České Budějovice
info@mareklindauer.cz
marek.lindauer@re-max.cz
737 961 642
www.mareklindauer.cz
 
Prohlášení
Realitní makléř Marek Lindauer je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ: 63915308,
DIČ: CZ 6907151636
Adresa kanceláře
RE/MAX Dynamic
Kanovnická 75/4 370 01 České Budějovice
Upozornění PENB
Všechny nemovitosti inzerované na těchto webových stránkách mají PENB G, pokud není uvedeno jinak!
  MAREK LINDAUER realitní makléř - České Budějovice, Mobil: 737 961 642, E-mail: info@mareklindauer.cz
REMAX Gepard finance                
Web by SESSION & ALBONET.cz Jakékoliv kopírování a šíření obsahu serveru MAREK LINDAUER realitní makléř bez písemného souhlasu je zakázáno
© 2010 MAREK LINDAUER realitní makléř